יום הולדת כדורסל

בימי החורף ובימים שרביים ניתן להפעיל את ימי ההולדת באולם הספורט של המועצה אזורית דרום השרון או בכל אולם אחר שתבחרו

מפעילי יום הולדת כדורסל

הילד/ה שלכם אוהב/ת כדורסל? חברת ספורטקידס מציגה את הפתרון המושלם בשבילכם – יום הולדת של משחקי כדורסל שונים, תחנות מגוונות, תחרויות קליעה אישיות וקבוצתיות עם אווירה ספורטיבית ודינמית במיוחד והמון פרסים לילדים.

יום הולדת כדורסל זוכה לפופולריות רבה

במהלך האירוע ישנן הפעלות רבות בהתאמה אישית למשתתפים, פעולות בהשראת משחק הכדורסל. אנו מביאים איתנו את כל הציוד. ההפעלות נעשות בקבוצות על פי העיקרון של צבירת נקודות על מנת לזכות בגביע; אך שימו לב מדובר ביום הולדת – אצלנו אף פעם אין מפסידים. מיום הולדת כדורסל כולם יוצאים שמחים ומרוצים עם מדליות, פרסים ושפע מצב רוח. יום הולדת כדורסל מתאים לימי הולדת של ילדים "החולים" על כדורסל ורוצים להיות קפטן הנבחרת ליום אחד.

יום הולדת כדורסל מחולק לשני חלקים:

בחלק הראשון – הילדים מחולקים למספר קבוצות של בנים ובנות יחד כאשר ילד/ת יום ההולדת בוחרים את החברים שיהיו איתם. יש מספר רב של תחנות הקשורות לכדורסל כמו: שליטה בכדור, קואורדינציה, קליעות מעמדות שונות, סללום בכדרור, אתלטיקה, שיווי משקל, יד הזהב ועוד.

בחלק השני – משחק כדורסל בין שתי קבוצות כאשר ילד/ת יום ההולדת הוא הקפטן של אחת הקבוצות. בסיום האירוע יש טקס חלוקת מדליה וגביע לילד/ת יום ההולדת בפני כל החברים. מסיבת יום הולדת כדורסל, הינה אטרקציה איכותית מבין הפעלות לימי הולדת של חברת ספורטקידס, וזאת בזכות הציוד המקצועי והמגוון הנמצא ברשותנו.

בכל מהלך האירוע נמצאים כשלושה אנשי צוות – שני מאמני כדורסל בכירים ומדריך, המתמחים בכושר גופני לילדים.

 

גלריית תמונות יום הולדת כדורסל

ספורטקידס –יום הולדת כדורגליום הולדת ספורטיום הולדת המירוץ למיליוןימי הולדת לילדים, פעילות גיבוש לילדים

למידע נוסף והזמנות חייגו אלינו

052-3940990 | 054-4833777

 

 
Open chat